Posilovna

Pravidelně každé úterý a čtvrtek od 19:00 do 20.00 na Čáslavské 5. Slouží jako doplněk k tréninkům v pondělí a středu nebo jako samostatný trénink. Během hodiny posilujeme s vlastní vahou i s činkami a kettlebell, protahujeme se. Hluboký stabilizační systém, síla, výdrž, uvolnění.

Hlavní myšlenkou je posílení fyzické kondice, vytvoření správných návyků a možnost mít "tělocvičnu" vždy s sebou v podobě znalosti cviků s vlastní vahou, které mohou být velmi náročné a efektivní a můžete je provozovat téměř kdekoliv. Další variantou je mít s sebou činku kettlebell, která umožňuje budovat sílu a kondici celého těla se dvěmi základními cviky. Je to vylepšená varinata "tělocvičny", která se vejde do auta a můžete si ji vzít kamkoliv.

Tréninky se vyvíjí s ohledem na studenty, kteří jej navštěvují a bere se plně v úvahu stav a předpoklady každého z vás, abychom časem dosáhli co nejlepších výsledků.

Přijďte, těšíme se na vás!

Klub Hirundo, Jan Novák: honza@klub-hirundo.cz, 608 281 765 Taekwondo, Taekwondo pro děti, Sparingy, Mugisul, Posilovna, Sebeobrana.